ART / Lithographs / Litographs 9199797
nr 919 9797
LITOGRAPHS
2 pcs. okända konstnärer, numrerade och signerade, subject: ca 45x30,
2 st. okända konstnärer, numrerade och signerade, motivet: ca 45x30
400
SEK 100
Monday October 20 2014
at 20:17:13
20/10 20:12:13
20/10 20:15:03